Vmic Mini S

allegroceneo

 

Saramonic Vmic Mini S to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy, który z powodzeniem podłączysz do aparatów, kamer i smartfonów wyposażonych w gniazdo Mini Jack 3,5 mm. Ultralekka obudowa zapewni optymalny komfort pracy, a specjalny uchwyt pozwoli obracać urządzenie w zakresie 360º, redukując jednocześnie wstrząsy i wibracje. Specjalny tryb ASMR zapewni wyjątkową głębię brzmienia, wywołującą przyjemne mrowienie w ciele. W zależności od potrzeb możesz zmienić charakterystykę nagrań, rejestrując dźwięki w zakresie 360º lub zbierając tylko te, które docierają do kapsuły z przodu. W zestawie nie zabrakło usztywnianego etui zapinanego na suwak, osłony przeciwwiatrowej typu „deadcat” oraz niezbędnych kabli.

 

 

 

 

Kojące dźwięki ASMR

Na YouTube coraz większą popularność zyskują filmy ASMR, w których łagodnie wypowiadane zdania, szepty oraz przeróżne dźwięki wywołują u słuchaczy przyjemne mrowienie w okolicach głowy i szyi. Jeśli chcesz tworzyć takie materiały samodzielnie, mikrofon pojemnościowy Saramonic Vmic Mini S do aparatów i kamer będzie idealnym wyborem. Oferuje on specjalny tryb ASMR, w którym urządzenie zbiera dźwięk kierunkowo, zapewniając nieprzeciętne bogactwo i głębię brzmienia. Nagrania stworzone z jego wykorzystaniem z pewnością wywołają pożądany efekt, zapewniając Twoim widzom lub słuchaczom relaks i odprężenie.

Dźwięk w zakresie 120º lub

360º

Pokrętło znajdujące się w tylnej części urządzenia pozwala przełączać się pomiędzy trybami: ASMR, 120º oraz 360º. Zmiana charakterystyki zbierania dźwięku sprawia, że mikrofon pojemnościowy Saramonic Vmic Mini S do aparatów i kamer może być wykorzystywany w różnych sytuacjach. Wszystko zależy od specyfiki nagrań, które realizujesz. W trybie 120º możesz nagrywać tylko te dźwięki, które docierają do kapsuły z przodu. Będzie to idealny wybór, jeśli zależy Ci na wyraźnej rejestracji głosu. Chcąc oddać atmosferę otoczenia, skorzystaj z wszechkierunkowej charakterystyki zbierania dźwięku w zakresie 360º.

Świetna jakość nagrań

Dźwięk nagrywany za pomocą mikrofonu wbudowanego w kamerę lub aparat fotograficzny często potrafi pozbawić Twoje produkcje video efektu „wow”. Wybierz mikrofon Saramonic Vmic Mini S, aby mieć pewność, że Ciebie i Twoich rozmówców będzie słychać głośno i wyraźnie! W wygodny sposób podłączysz go do urządzeń wyposażonych w gniazdo mini Jack 3,5 mm, takich jak kamery, aparaty lub smartfony. Urządzenie zapewni emisyjną jakość dźwięku w Twoich produkcjach video!

Monitoring w czasie

rzeczywistym

Nagrywanie dźwięku często wymaga od twórców kontroli jakości, którą zapewniają słuchawki. Na obudowie mikrofonu pojemnościowego Saramonic Vmic Mini S nie zabrakło gniazda mini Jack 3,5 mm, do którego z łatwością je podłączysz. Monitoring odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nie towarzyszą mu żadne opóźnienia oraz nieprzyjemne echo.

 

 

 

Plug & Play

Pracując z mikrofonem pojemnościowym Saramonic Vmic Mini S do aparatów, kamer i smartfonów wyposażonych w gniazdo mini Jack 3,5 mm nie musisz martwić się o to, że zabraknie Ci prądu. Urządzenie działa w systemie Plug & Play. Oznacza to, że wystarczy podłączyć je do sprzętu, którym nagrywasz swoje filmy. Żadnych baterii, ładowarek i wbudowanych akumulatorów!

Izolacja wibracji i wstrząsów

Mikrofon pojemnościowy Saramonic Vmic Mini S do aparatów i kamer wyposażono w specjalny system redukcji wstrząsów i wibracji. Ergonomiczna konstrukcja obudowy urządzenia pozwala odizolować kapsułę od niepożądanych ruchów, trzasków lub stuknięć, które mogłyby zakłócić jakość dźwięku podczas nagrywania. Dzięki obrotowej podstawie pozycja mikrofonu może być regulowana w zakresie 360º.

Model: Vmic Mini S
Typ: pojemnościowy / kondensatorowy
Charakterystyka:
 • tryb 360º: wszechkierunkowy
 • tryb 120º: kardioidalny
 • tryb ASMR: kardioidalny
Zakres częstotliwości:
 • tryb 360º: 50 Hz – 18 kHz
 • tryb 120º: 75 Hz – 18 kHz
 • tryb ASMR: 75 Hz – 18 kHz
Czułość:
 • tryb 360º: -33 ± 2 dB
 • tryb 120º: -36 ± 2 dB
 • tryb ASMR: -30 ± 2 dB
Stosunek sygnału do szumu: 78 dB SPL
Gniazdo wyjściowe sygnału:
 • słuchawkowe, 3,5 mm (mini Jack)
 • 3,5 mm TRRS (mini Jack)
Mocowania: zimna stopka, mocowanie statywowe żeńskie 1/4”
Waga: 72 g
Wymiary: 24,4 x 107,7 mm

Instrukcja obsługi mikrofonu Vmic Mini S [PL] Pobierz

 Karta gwarancyjna Pobierz