Vmic Mini

allegroceneo

Wskaże Ci odpowiedni kierunek. 

 

 Vmic Mini to wszechstronny mikrofon kierunkowy stworzony z myślą o jeszcze lepszych efektach Twoich ścieżek dźwiękowych. Jest kompatybilny z większością aparatów, kamer i smartfonów. Jego charakterystyka kardioidalna odzwierciedla znakomitą jakość podczas nagrań na otwartej przestrzeni, a także w pomieszczeniu. To świetny wybór wśród mikrofonów kompaktowych do nagrywania filmowych produkcji, gdzie naturalne brzmienie zachwyci każdego. W zestawie z mikrofonem znajdują się dwa kable mini Jack 3,5 mm – do aparatów i kamer (TRS/TRS) oraz do smartfonów (TRS/TRRS).

Metalowa i lekka konstrukcja 

 Mikrofon Vmic Mini jest niesamowicie lekkim mikrofonem mimo całkowicie metalowej konstrukcji. Waży zaledwie 69 gram, co sprawia, że jest przyjaznym pasażerem w trakcie podróży każdego filmowca. Jego odbiór zapewnia bardziej naturalny dźwięk niż pozostałe mikrofony firmy Saramonic. Do mikrofonu dołączona została pianka przeciwwietrzna, która redukuje nieprzyjemne dźwięki wywołane przez wiatr. Vmic Mini otrzymuje świetne recenzje wśród filmowców i realizatorów dźwięku, gdzie na szczególną uwagę zasługuje jego realne odzwierciedlenie autentycznego brzmienia.

Prosty montaż 

 Montaż urządzenia na aparacie lub kamerze umożliwia zimna stopka kompatybilna ze standardowymi sankami lampy błyskowej. Wbudowane mocowanie statywowe 1/4” pozwala zamocować mikrofon także na statywach, wysięgnikach i innych mocowaniach fotograficznych. Mocowanie mikrofonu  zostało wyposażone w specjalny system tłumiący drgania spowodowane ruchami kamery. 

Akcesoria w zestawie

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/TRS, który możesz połączyć bezpośrednio do swojego aparatu lub kamery:

 

Osłona piankowa

Kabel mini Jack 3,5 mm TRRS / mini Jack 3,5 mm TRS do połączenia mikrofonu do smartfona

Opcjonalnie można dokupić osłonę typu „deadcat” (Vmic Mini-WS) która zredukuje nieprzyjemne dźwięki wywołane przez wiatr.

Model: Vmic Mini
Typ: kierunkowy mikrofon kondesatorowy
Charakterystyka: kardioidalna
Zakres częstotliwości: 75 Hz – 20 kHz
Czułość: -35 dB +/-3 dB, 0 dB=1 V/Pa, przy 1 kHz
Stosunek głośności od szumu: 75 dB SPL
Impedancja wyjściowa: 200 Ω lub więcej
Gniazdo wyjściowe sygnału: mini Jack (3,5 mm) TRS
Długość kabli połączeniowych: 30 – 70 cm
Mocowania: zimna stopka, mocowanie statywowe żeńskie 1/4”
Waga: 69 g
Wymiary: 62 x 117 x 19 cm

Instrukcja obsługi mikrofonu Vmic Mini [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz