CamMic+

allegroceneo

Mikrofon dla Twojego aparatu.

 

 

 

Saramonic CamMic+  to aktywny mikrofon pojemnościowy dający znakomitą jakość brzmienia podczas nagrań video dla filmowców i realizatorów dźwięku. Dla uzyskania lepszej jakości mikrofon został wyposażony w zintegrowany system „shock mount”. Ta funkcja w pełni izoluje kapsułę mikrofonu od wszelkiego typu wstrząsów i innych czynników fizycznych, które mikrofon może zarejestrować (trzaski, stuknięcia) podczas nagrywania materiału video.

Czytelnie, czysto, intuicyjnie 

Dodatkowo posiada filtr dolnoprzepustowy (80 Hz), który po włączeniu pozwala wyeliminować powodujące zakłócenia dźwięki o niskiej częstotliwości. Na jakość rejestrowanego dźwięku wpływ ma także osłona przeciwwietrzna z gumką, która jest idealnie sprofilowana w stosunku do mikrofonu.

CamMic+  jest wyposażony w wejście mikrofonowe mini Jack 3,5 mm TRS. Do zestawu z mikrofonem dołączone są dwa kable mini Jack 3,5 mm (TRS/TRS i TRS/TRRS), które sprawiają, że jest on kompatybilny z  wieloma modelami aparatów, kamer i smartfonów. Mikrofon jest zasilany jedną baterią AA.(brak w zestawie)

Wytrzymała obudowa

Obudowa mikrofonu jest wykonana z wytrzymałego stopu aluminium, co czyni ją trwałą i odporną w czasie podróży. Mikrofon dodatkowo został wyposażony w system „shouck mount”, który redukuje drgania w czasie szybkich ruchów kamerą czy aparatem. Mocowanie żeńskie 1/4” umożliwia swobodny montaż na statywie fotograficznym przy pomocy zimnej stopki umieścisz mikrofon na większości aparatach i kamerach. 

Typ mikrofonu: kierunkowy
Charakterystyka kierunkowości: super-kardioidalna
Czułość: – 45+/- 3 dB ?(0 dB = 1V/Pa, przy 1 kHz
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 10 kHz
Maksymalny poziom wejścia SPL: f= 1 kHz, THD < 5 % (106 dB)
Stosunek sygnału od szumu(SNR): 80 dB SPL
Impedancja wyjściowa: 200 ohm
Impedancja wyjściowa odsłuchu: 16 ohm
Temperatura otoczenia pracy: – 17°C do 57°C
Zasilanie: 1 x bateria typu AA
Wyjścia: 1 x mini Jack 3,5 mm
Mocowania: zimna stopka, mocowanie statywowe żeńskie 1/4”
Waga: 107 g
Wymiary: 164,4 x 53,9 x 83,5 mm

Instrukcja obsługi mikrofonu CamMic+ [PL] Pobierz

Instrukcja obsługi mikrofonu CamMic+ [ENG] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz