Vmic5

allegroceneo

 Saramonic Vmic5 to nowa wersja aktywnego mikrofonu kierunkowego o wysokiej jakości dźwięku. Jego kompaktowa i ultralekka obudowa nie obciąża dedykowanych urządzeń takich jak: aparaty DSLR, kamery czy rejestratory audio. To świetna propozycja dla filmowców jako mikrofon główny, a także jako przewodowy „backup” w produkcjach video. To przede wszystkim zredukowane szumy własne, co pozytywnie wpływa na wysoką wydajność działania mikrofonu w bardzo trudnych warunkach. Zaktualizowany główny panel funkcyjny, który pomaga czytelnie ustawić pożądane ustawienia mikrofonu.

   

Charakterystyka superkardioidalna

Saramonic Vmic5 to superkardioidalny mikrofon typu shotgun, który zapewnia dźwięk o wysokiej jakości dźwięku do lustrzanek cyfrowych, aparatów bezlusterkowych i kamer wideo. Specjalnie zaprojektowany system amortyzatorów zapewnia izolację od wibracji i hałasu mechanicznego. Wbudowany akumulator umożliwia ładowanie przez USB-C (DC 5V/1A). W zestawie znajduje się osłona piankowa, osłona futrzana, kabel ładujący USB-C oraz kabel audio TRS 3.5 mm.

 

Wejście słuchawkowe

W odróżnieniu od innych marek seria mikrofonów Saramonic Vmic5 od początku jest wyposażona w wejście słuchawkowe. To bardzo istotna funkcja, aby odpowiednio ustawić dźwięk przed nagraniem lub skorygować opcjonalne ustawienia w trakcie nagrywania video

 

Funkcje mikrofonu

Mikrofon posiada regulację poziomu wyjściowego (OdB, +10dB), filtr górnoprzepustowy (do wyboru 150 Hz), aby zwiększyć zrozumiałość dialogów.
Odłączany kabel mini Jack 3,5 mm TRS służy do podłączenia mikrofonu z aparatem lub kamerą. Niezintegrowany kabel zmniejsza ryzyko zniekształceń podczas połączeń z innymi urządzeniami w momencie stosowania dodatkowych adapterów czy przejściówek.

Model: Vmic5
Typ: pojemnościowy typu shotgun
Charakterystyka: superkardioidalna
Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 kHz
Czułość: -26 dB +3 dB, (0 dB=1 V/Pa przy @ 1 kHz)
Stosunek sygnału do szumu: 85 dB
Impedancja wyjściowa: 200 Ω 
Filtr górnoprzepustowy: 150 Hz
Gniazdo wyjściowe sygnału: mini Jack (3,5 mm) TRS
Pobór mocy: 3.7 V/2000 mAh (wbudowana bateria)
Mocowania: zimna stopka, mocowanie statywowe żeńskie 1/4”
Waga: 180 g
Wymiary: 185 x 109 x 66 mm

Instrukcja obsługi mikrofonu VMic5 [PL] Pobierz

 Karta gwarancyjna Pobierz