WM2100

allegroceneo

Zestaw Saramonic WM2100 U2 powstał z myślą o wygodnym rejestrowaniu wysokiej jakości dźwięku za pomocą smartfonów lub komputerów. To idealne rozwiązanie dla twórców publikujących filmy lub realizujących transmisje za pomocą takich platform jak YouTube, TikTok, Instagram, Twitch lub Snapchat. Odbiornik SR-WM2100 RXU dostępny w tym pakiecie jest kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi w port USB-C lub USB-A. Dwa nadajniki SR-WM2100 TX zapewnią komfortowe nagrywanie dźwięku za pomocą dołączonych do zestawu mikrofonów krawatowych lub zewnętrznych źródeł audio. Zasięg bezprzewodowej transmisji sygnału sięga tutaj 70 metrów. Dzięki temu, tworząc swoje filmy, wywiady i vlogi zyskasz jeszcze większą swobodę pracy!

Wszechstronne zastosowanie

Saramonic WM2100 U2 to miniaturowy i lekki zestaw dla twórców video, którzy chcą w wygodny sposób rejestrować dźwięk o emisyjnej jakości, za pomocą smartfonów lub komputerów. Pakiet obejmujący odbiornik, 2 nadajniki, mikrofony krawatowe i dodatkowe akcesoria idealnie sprawdzi się podczas nagrywania webinarów, streamów i transmisji live, tworzenia treści z myślą o platformach TikTok, Snapchat lub Instagram, a także realizowania vlogów i innych materiałów publikowanych na YouTube. Zestaw wykorzystasz wszędzie tam, gdzie będzie trzeba nagrać dźwięk z dwóch niezależnych źródeł (np. wywiad). Kompaktowe elementy zestawu są ultralekkie, dzięki czemu z łatwością zabierzesz je w każdą podróż!

 

Dodatkowe źródło dźwięku

 

Masz pomysł na to, aby uzupełnić swoje nagrania o kolejne źródła dźwięku? Nie masz czasu na postprodukcję i miksowanie dźwięku z poziomu programów edycyjnych? Wybierając zestaw do bezprzewodowej transmisji Saramonic WM2100 U2 możesz skorzystać z dodatkowego źródła dźwięku, dzięki wejściu liniowemu TRS (Mini Jack 3,5 mm), które znajduje się na nadajnikach SR-WM2100 TX. W ten sposób z łatwością zmiksujesz głos zbierany przez mikrofon krawatowy razem z muzyką tła lub oprawą audio stworzoną specjalnie dla potrzeb Twoich materiałów video. Wystarczy podłączyć odtwarzacz lub inne urządzenie! Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby do gniazda „Line Level Input” wpiąć kolejny mikrofon i powiększyć liczbę gości zaproszonych do Twojego programu!

 

 

Profesjonalny odsłuch zawsze pod ręką

Na obudowie odbiornika SR-WM2100 RXU znajdziesz gniazdo mini Jack 3,5 mm, które umożliwi wygodne podłączenie słuchawek. Możliwość monitorowania nagrywanych wywiadów, rozmów i wypowiedzi umożliwi skuteczne wychwycenie trzasków, szumów lub niepożądanych dźwięków, jakich często nie da się usłyszeć podczas pracy bez monitoringu. Odsłuch to również najlepszy sposób na wyeliminowanie pomyłek lub przejęzyczeń. Dzięki monitorowaniu nagrań z poziomu słuchawek masz większą kontrolę nad realizowanym materiałem!

 

Szybka synchronizacja

Zależy Ci na ekspresowym zestrojeniu fal nadajnika i odbiornika? Z zestawem Saramonic WM2100 U2 to bardzo proste. Z pomocą przychodzi tryb parowania, który umożliwiaj wykrycie oddalonych od siebie urządzeń. Niezależnie od tego, czy nagrywasz filmy na TikToka, vlogi, wywiady lub podcasty masz pewność, że czas potrzebny na synchronizację urządzeń ograniczy się do zaledwie kilku sekund. Twoi rozmówcy nigdy nie będą rozpraszani nieoczekiwanymi przerwami w nagraniach, a Ty możesz oddalić nadajniki od odbiornika nawet o 70 metrów, bez ryzyka, że transmisja zostanie zakłócona.

Pełna kontrola nad dźwiękiem

Zarówno na obudowie nadajników SR-WM2100 TX, jak i odbiornika SR-WM2100 RXU znajdują się przyciski „+/-„. Dzięki nim w wygodny sposób ustawisz poziom sygnału dostosowanego do Twoich potrzeb. Na odbiorniku znajdziesz również specjalny przełącznik STEREO/MONO. Jeden ruch wystarczy, aby dopasować rodzaj sygnału, w zależności od tego, jaki system zapisu dźwięku jest Ci akurat potrzebny.

Wygodny sposób zasilania

Odbiornik SR-WM2100 RXU zasilany jest bezpośrednio z poziomu portu USB-C lub USB-A, dzięki czemu nie musisz martwić się o jego ładowanie. W przypadku nadajników postawiono na sprawdzone rozwiązanie. Mikroporty SR-WM2100 TX zasilane są za pomocą popularnych baterii AA, które kupisz w niemal każdym kiosku, niezależnie od tego, w jakim kraju przyjdzie Ci pracować z dźwiękiem. W trosce o środowisko i wydatki możesz też wybrać akumulatory o tym samym kształcie. Sprawdzony przez lata system zasilania to gwarancja spokoju podczas zdjęć!

Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 18 kHz
Modulacja: GFSK
Zakres pracy: 70 metrów
Złącze: mini Jack 3,5 mm TRS
Poziom wyjściowy audio: -60 dBV
Wymagania dotyczące zasilania: wbudowany akumulator litowo-jonowy lub micro USB DC 5V
Zasilanie: 2 baterie AA / akumulatory AA
Gniazdo słuchawkowe: mini Jack 3,5 mm
Wejścia audio:
  • mikrofonowe TRS (Mini Jack 3,5 mm)
  • liniowe TRS (Mini Jack 3,5 mm)
Wyjście audio: port USB-C
Odbiór dźwięku: Mono / Stereo
Charakterystyka mikrofonu: dookólna
Mikrofon:

maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 110 dB SPL

czułość: -30 dB  

Maksymalna wartość SPL:

Wbudowany mikrofon: 120 dB SPL | Mikrofon krawatowy: 110 dB SPL

 

Moc wyjściowa: 10 mW
Antena: odpinana
Waga: odbiornik: 13,5 g | nadajnik: 68 g
Stosunek sygnału od szumu (SNR): > 78 dB
Czułość mikrofonów w nadajniku: – 39 dB
Wymiary: odbiornik: 71,5 x 26 x 10 mm | nadajnik: 62,5 x 85,7 x 26,4 mm

Instrukcja obsługi WM2100 Pobierz

Zawartość zestawu:

2 x nadajnik SR-WM2100 TX

1 x odbiornik SR-WM2100 RXU

1 x adapter z USB-C na USB-A

2 x wszechkierunkowy mikrofon krawatowy

2 x klips mikrofonowy

2 x antena

2 x mocowanie do paska

2 x osłona piankowa na mikrofon

1 x igła ułatwiająca wciśnięcie przycisku parowania

 

Karta gwarancyjna Pobierz