Śnieżnobiała odsłona systemów Blink500 zachwyca nie tylko filmowców z branży weselnej, ale również cieszy się popularnością wśród realizatorów dźwięku na planach filmowych.

Ultralekkie i kompaktowe

Blink500 B1W i B2W to miniaturowe i lekkie zestawy mikrofonów bezprzewodowe w kolorze białym, które świetne sprawdzą się jako narzędzie podczas filmowania wesel, przedstawiania prezentacji, krótkich video na vlogach czy filmów na youtube. Kompaktowe elementy ważą zaledwie 26,5 g (odbiornik RX) 24 g (nadajnik TX), co jest dodatkowym ułatwieniem podczas pracy każdego filmowca.

Nadajnik wyposażony w kontrolę głośności oraz wbudowany mikrofon

Szybkie parowanie

System paruje się w łatwy sposób tylko jeden raz przy pomocy częstotliwości cyfrowej (2.4 GHz) i jest odporny na szereg zakłóceń innych źródeł z środowiska podczerwieni (RF). Blink B2W oferuje również zasięg transmisji do 50 metrów na wolnej przestrzeni. Blink500 to maksymalnie 15 sekund parowania odbiornika z nadajnikiem. Wystarczy włączyć odbiornik z nadajnikiem, użyć igły i przytrzymać w odbiorniku, a następnie przytrzymać jednocześnie przyciski głośności w nadajniku około 10 sekund. Gotowe!

Ładowanie na akumulatorach do 6-7 godzin ciągłej pracy

Nadajnik z wbudowanym mikrofonem

Nadajnik systemu (TX) to jednocześnie wbudowany mikrofon z możliwością regulacji głośności na jego bocznym panelu. Czułość wbudowanego mikrofonu jest określana do -42 dB, co pozwala na osiągnięcie dużo lepszych rezultatów dźwiękowych. Do każdego nadajnika został dołączony mikrofon krawatowy w kolorze białym z mocowaniem w celu uchwycenia jeszcze lepszych wartości brzmieniowych oraz świetnej izolacji.

Nadajnik wyposażony w kontrolę głośności oraz wbudowany mikrofon

Dwufunkcyjny odbiornik

Odbiornik (RX) posiada dwufunkcyjne mocowanie, dzięki czemu można go przypiąć w dowolnym miejscu na ubraniu ,a także można swobodnie wsunąć go w sanki lampy błyskowej aparatu, kamery lub rozmaitych uchwytów do smartfonów. Urządzenie podłączamy za pośrednictwem dołączonych kabli mini Jack 3,5 mm TRS (aparaty, kamery) lub mini Jack 3,5 mm TRRS (do smartfonów).

Dwufunkcyjny odbiornik Blink500 RX

Praca na akumulatorach do 7 godzin pracy

Ładowanie odbiornika i nadajnika odbywa się przy pomocy kabla USB/USB-C do dowolnego źródła ze złączem USB. Zarówno nadajnik jak i odbiornik posiadają wbudowany akumulator litowo-jonowy (DC 5V).

Ładowanie na akumulatorach do 6-7 godzin ciągłej pracy

Kompatybilność

Aparaty, kamery, urządzenia mobilne z wejściem mini Jack 3,5 mm TRS lub TRRS.

 

Specyfikacja


transmisja cyfrowa: 2.4 GHz

pasmo przenoszenia: 50Hz – 18 KHz

modulacja: GFSK

zakres pracy: 50 metrów

wyjście audio: mini Jack 3,5 mm TRS

poziom wyjściowy audio: –60 dBV

wymagania dotyczące zasilania: wbudowany akumulator litowo-jonowy lub USB-C DC 5V

żywotność baterii: od 6 do 7h

antena: PIFA

waga:
o odbiornik: 26,5 g
o nadajnik: 34 g

stosunek sygnału od szumu (SNR): > 78dB
czułość mikrofonów w nadajniku:
o mikrofon wbudowany: -42dB
o mikrofon krawatowy: -30dB

wymiary:
o odbiornik: 62×33×15.5 mm
o nadajnik: 63×43×16.5 mm