UwMic9

Ilość kanałów: 96
Ilość grup: 2
Częstotliwość pracy: 514 MHz – 596 MHz
Czułość: -95 dBm
Stosunek sygnału do szumu(SNR): 70 dB
Odchylenie referencyjne:  ±5 kHz (-60 dBV, 1 kHz
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 18 kHz (± 3 dB)
Zasilanie: Nadajnik: 2 baterie typu AA Odbiornik: 2 baterie typu AA
Waga: Nadajnik: 260 g Odbiornik: 275 g
Wymiary: Nadajnik: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm Odbiornik: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm

Instrukcja obsługi Pobierz

System UwMic9

Więcej za mniej. 

 

Niezawodny system bezprzewodowej transmisji UwMic9 nagrywa dźwięk w bardzo wysokiej jakości. Najbardziej wymagające warunki nie są dla niego przeszkodą. Sercem systemu jest odbiornik RX9, który nagra Twój dźwięk na dowolne urządzenie poprzez dwa bezprzewodowe nadajniki. System UwMic9 daje Ci nieskończone możliwości konfigurowania zestawów oraz kompatybilność z Twoim urządzeniem do rejestracji dźwięku. Dostosuj odpowiedni zestaw dla siebie!

Odbiornik RX9. Mózg całego systemu

Bez niego nie wykonasz żadnej operacji, a dzięki niemu: skonfigurujesz nadajniki za pomocą funkcji „Auto scan”, podłączysz swoje słuchawki do gniazda „Phone” i ustawisz odpowiednią głośność nadajników tak, aby nie przesterował dźwięk. Jeden odbiornik RX9 obsłuży jednocześnie 2 z 96 kanałów transmisji do wyboru. Ustaw kanały tak, aby sygnał był prawidłowy. Wyjściem „Output” podłącz swoje urządzenie kablem (w zestawie) mini Jack 3,5 milimetra TRS/TRS w celu rejestracji dźwięku.

 

96 

kanałów transmisji do wyboru

 

AA 

zasilanie bateriami typu AA  

 

A | B 

dwie grupy nadajników

 

AutoScan 

połączenie z nadajnikiem jedną funkcją

Nadajnik TX9. Źródło dźwięku

Nadajnik przy współpracy z mikrofonem krawatowym daje nam możliwość wysłania sygnału audio do odbiornika. Z łatwością podłączysz te dwa elementy ze sobą przy pomocy wejścia „Mic” korzystając z możliwości zabezpieczenia przed wypięciem, jakie daje złącze mikrofonu mini Jack 3,5 milimetra (TRS). Oznaczenie to świadczy o określonym typie złącza mini Jacka, jakie będzie kompatybilne z tym gniazdem. Najlepszym przykładem innego wejścia mini Jack 3,5 milimetra są smartfony, w których prawidłowe działanie określa złącze TRRS. W zestawie znajduje się również mocowanie, które szybko można przypiąć do paska oraz uchwyt do mikrofonu.

Solidna paczka.

Polska instrukcja obsługi.

Zestawy zapakowane są w solidne pudełka, które pewnie zabezpieczą Twoją paczkę przed uszkodzeniem w czasie transportu. Masz pewność, że każdy z elementów systemu jest bezpieczny, zachowując estetykę i ochronę przed ewentualnymi otarciami. W każdym zestawie dołączona jest instrukcja w języku angielskim. Instrukcję obsługi w języku polskim do systemu UwMic9 możesz pobrać poniżej. (patrz. ”Wsparcie techniczne”)

Łącz ze sobą

więcej możliwości.

System UwMic9 połączysz ze sobą na wiele różnych sposobów. Jeden odbiornik może obsłużyć jednocześnie dwa nadajniki. Jeśli rozbudujesz swój zestaw o kolejny trzeci nadajnik musisz pamiętać że na czas nagrania będziesz mógł korzystać tylko z dwóch. Problem rozwiążesz doposażając się w dodatkowy odbiornik i przedwzmacniacz miksując dźwięk do jednego kanału z dwóch odbiorników. Przy większej liczbie odbiorników ważne jest, aby w każdym z nich ustawić inną częstotliwość. Zestawy systemu UwMic9 dostępne w ofercie:

RX9 + TX9

RX9 + TX9 + TX9

RX9 + HU9

Zadecyduj o tym, co niezbędne.

Dokonaj właściwego wyboru.

Wciel się w postać youtubera albo zacznij prowadzić własnego vloga. Jeśli rozwiniesz swoje umiejętności i stwierdzisz, że potrzebny Ci dodatkowy nadajnik możesz bez problemu go dokupić. Upewnij się, który element systemu Uwmic9 będzie dla Ciebie niezbędny. Pamiętaj, że masz do wyboru aż trzy: TX9 – nadajnik z mikrofonem krawatowym, TX-XLR9 – nadajnik z zasilaniem Phantom +48V jeśli już wcześniej kupiłeś profesjonalny mikrofon ze złączem XLR lub mikrofon bezprzewodowy HU9 z wbudowanym nadajnikiem.

TX9

TX-XLR9

HU9

Solidarny z każdym

urządzeniem.

Wsparcie systemu UwMic9 to kolejna jego zaleta. W całej gamie dostępnych produktów znajdziesz niezbędne akcesoria. Część nich znajduje się w rozbudowanych zestawach, a także w ich pojedynczych elementach. Niektóre z nich dostępne są poza zestawem jak np. akcesoria do urządzeń mobilnych. Masz iPhone’a, smartfona z gniazdem USB typu C? Żaden problem. Wyposaż w dostępne połączenia kompatybilne z Twoim sprzętem. 

AKCESORIA MOBILNE

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/Lightning,

do połączenia odbiornika RX9 z nowszymi systemami iOS iPhone 5, 6, 7, 8, X

LC-C35

Kabel/przejściówka – gniazdo mini Jack 3,5 mm TRS/mini Jack 3,5 mm TRRS,

do połączenia odbiornika RX9 z urządzeniami mobilnymi typu mini Jack 3,5 mm TRRS 

SR-UC201

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/USB typu C,

do połączenia odbiornika RX9 z systemami Android ze złączem USB-C

UTC-C35

AKCESORIA W ZESTAWIE

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/TRS, który możesz połączyć

bezpośrednio do swojego aparatu lub kamery:

SR-UM10-C35

Kabel XLR męski / mini Jack 3,5 mm TRS, służący do połączenia systemu z przedwzmacniaczem lub profesjonalnymi mikserami audio:

SR-UM10-C35XLR

AKCESORIA DO GOPRO

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/mini USB,

do połączenia odbiornika RX9 z kamerami typu GoPro 3, 3+, 4

SR-GMC1

Sprawdź UwMic9 w praktyce!

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saromonic.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber