UwMic9S

UwMic9S to nowa odsłona ulepszonego systemu UwMic9, która pojawi się w sklepach w okolicach kwietnia 2021.

W systemie zostało ulepszonych kilka elementów oraz wprowadzono znaczące zmiany.

Pierwsza z nich to metalowa obudowa wykonana już ze stopu cynkowego, co zmniejsza znacznie wagę odbiorników (- 25,7 g) jak i nadajników (- 54,4 g). Zamieniono ekran LCD z 1,48″  na większy i zdecydowanie bardziej wygodny dla oka – ekran OLED 1,54″, trochę podobny wizualnie do Blink500 Pro.

Jedną z bardziej istotnych informacji jest wydłużona żywotność baterii do 8 godzin, dzięki wbudowanej baterii litowo-jonowej przy 2000 mAh. W elementach transmisji znajdziemy wejście USB-C do ładowania.

Ulepszona specyfikacja systemu UwMic9S

Nie będziemy musieli wchodzić w menu za każdym razem, aby wyłączyć jeden z nadajników z odbiornika. Zrobimy to szybko i łatwo przy pomocy przełączników, które znajdują się na odbiorniku. Poza wejściem mikrofonowym MIC IN – odbiornik został wyposażony w dodatkowe wejście LINE IN, które umożliwiają podłączenie dwóch źródeł do nadajnika. W odbiorniku wejście MIC IN/ MIC LINE zostało zaprojektowane dokładnie jak w systemie Blink500 Pro.

W UwMic9S został obniżony również poziom szumów własnych o 5 dB, a także obniżono zniekształcenia harmoniczne aż o 3 %.

Zestawy będą już pakowane w walizki wodoodporne SR-C8 i C6. Do zestawów będą dołączone osłony typu „deadcat” a także mikrofony w dotychczasowych zestawach SR-UM10-M1 zastąpią mikrofony krawatowe DK3A.

 

Pozostałe parametry techniczne jak zasięg, pasmo przenoszenia pozostały bez zmian.