Blink Go-D2

allegroceneo

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2 powstał specjalnie z myślą o twórcach korzystających z urządzeń mobilnych firmy Apple (złącze Lightning). Będzie to idealny wybór dla youtuberów, vlogerów, dziennikarzy i osób, które realizują transmisje na żywo. W zestawie znajdziesz 2 nadajniki Blink GO TX oraz 1 odbiornik Blink GO RXD. System automatycznego parowania pozwoli szybko i wygodnie przygotować się do pracy. Inteligentna redukcja szumów i dookólne mikrofony 360º zapewnią doskonałą jakość dźwięku. iPhone lub iPad, do którego podłączysz odbiornik, może być ładowany w trakcie nagrań za pomocą dodatkowego portu USB-C. Zasięg transmisji dźwięku wynosi 50 metrów. W zestawie nie zabrakło odpowiednich kabli do ładowania oraz osłon przeciwwietrznych.

Świetna jakość dźwięku

Wybierając zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2 masz pewność, że Twoje vlogi, wywiady i streamy zostaną zarejestrowane głośno i wyraźnie. Mikrofony wszechkierunkowe 360º sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na naturalnym dźwięku. Jeśli szukasz alternatywy dla mikrofonów krawatowych na kablu, niewielkie nadajniki Blink GO TX z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Przeznaczony dla użytkowników marki Apple

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2 stworzono specjalnie z myślą o użytkownikach marki Apple wyposażonych w port Lightning. Standard ten, z każdym kolejnym rokiem staje się coraz bardziej powszechny. Złącze, w jakie wyposażono odbiornik Blink GO RXDI bez trudu podłączysz więc do swojego iPhona i iPada.

W ODDZIELNEJ SPRZEDAŻY ZNAJDZIESZ ZESTAWY DO BEZPRZEWODOWEJ TRANSMISJI DŹWIĘKU SARAMONIC BLINK GO-U1 ORAZ BLINK GO-U2 KOMPATYBILNE ZE ZŁĄCZEM USB-C.

 

Lekki i wszechstronny

2 nadajniki i odbiornik wchodzące w skład zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2 zaprojektowano w taki sposób, aby zajmowały jak najmniej miejsca w Twoim filmowym niezbędniku. Urządzenia są również ultralekkie. Dzięki temu świetnie wpisują się w charakter pracy vlogerów, dziennikarzy, twórców video oraz filmowców pracujących na ślubach i konferencjach. 

 

50 metrów zasięgu

 

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2 zapewnia maksymalny zasięg sygnału wynoszący 50 metrów. Dzięki temu nagrywane osoby może swobodnie poruszać się z nadajnikami, a wysokiej jakości dźwięk zostanie przechwycony przez odbiornik bez jakichkolwiek zakłóceń.

 

 Pozbądź się szumów!

 

 

Saramonic Blink Go-U2 oferuje inteligentny tryb redukcji szumów otoczenia, które mogłyby zakłócić jakość nagrań. W zestawie nie zabrakło też specjalnych osłon przeciwwietrznych. Dzięki nim zredukujesz niepożądane odgłosy wywołane przez wiatr, gdy przyjdzie Ci nagrywać poza domem.

 

 

 Długi czas pracy

 

 

W pełni naładowane nadajniki Blink GO TX zapewnią Ci nawet do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu, bez pośpiechu, w ciągu jednego dnia nagrasz kilka odcinków swojego programu na YouTube, nakręcisz całonocne wesele, a także zrealizujesz długi wywiad lub reportaż. Nie musisz się również martwić o zasilanie urządzenia, do którego trafia dźwięk, gdy zaplanowałeś(-aś) wielogodzinną transmisję na żywo. Odbiornik Blink GO RDI wyposażono w port Lightning, który pozwoli ładować smartfon w trakcie pracy z zestawem Saramonic Blink Go-D2.

 

 

 

 Przypnij GO do ubrania

 

 

Kompaktowe wymiary nadajników Blink GO TX sprawiają, że mikroporty nie rzucają się w oczy podczas realizowania nagrań. W łatwy sposób przypniesz urządzenia do koszul, bluz lub marynarek. Zastosowanie takiego rozwiązania daje pewność, że nadajniki zawsze pozostaną na swoim miejscu.

Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 16 kHz
Modulacja: GFSK
Zakres pracy: 50 metrów
Złącze:  mini Jack 3,5 mm TRS
Zasilanie: wbudowany akumulator 95 mAh
Czas działania na jednym ładowaniu 10 h
Pojemność wbudowanego akumulatora: 90 mAh
Porty: Lightning
Charakterystyka mikrofonu: dookólna
Moc wyjściowa: 6 dBm
Waga:

odbiornik: 9,5 g

nadajnik: 5,5 g

Stosunek sygnału od szumu (SNR): > 77 dB
Czułość wbudowanego mikrofonu: -42 dB
Wymiary:

odbiornik:  46 x 26 x 8,9 mm

nadajnik: 52 x 17,5 x 16,2 mm

Instrukcja obsługi Blink Go Pobierz

 

Zawartość zestawu

  • 1 x odbiornik Blink GO RXU
  • 2 x nadajnik Blink GO TX
  • 2 x kabel USB-A / USB-C
  • 2 x osłona przeciwwietrzna

Karta gwarancyjna Pobierz