BlinkMe B2

allegroceneo

Saramonic BlinkMe B2 to zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku, jakiego jeszcze nie było. Opatentowany design odbiornika pełniącego funkcję stacji ładującej dla nadajników, magnetyczny system montażu, dotykowe ekrany TFT, personalizacja tapet na wyświetlaczach, długi czas pracy, 8 GB wbudowanej pamięci i wsparcie aplikacji mobilnej – to tylko niektóre z głównych cech tego wyjątkowego sprzętu. Zestaw oferuje również redukcję szumów, możliwość transmisji sygnału do 2 urządzeń jednocześnie (gniazdo TRRS oraz USB-C), a także 100 metrów zasięgu. BlinkMe B2 to idealny wybór dla vlogerów, dziennikarzy, streamerów i filmowców, którzy cenią sobie profesjonalną jakość dźwięku i wygodę pracy z bezprzewodowym systemem transmisji.

BlinkMe

Innowacyjny design

Saramonic BlinkMe B2 to zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku, jakiego jeszcze nie było. Konstrukcja odbiornika i nadajników wyróżnia się innowacyjnym designem, który nie tylko zapewnia niezrównaną funkcjonalność, ale także przyciąga spojrzenia nowoczesnym wyglądem. Dzięki magnesom, z łatwością połączysz poszczególne części zestawu. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi transport urządzeń i sprawi, że trudniej będzie je zgubić. Charakterystyczny kształt, magnetyczne mocowania, zastosowanie dotykowych ekranów, solidna konstrukcja i eleganckie wykończenie to najlepszy przepis na bezproblemowe nagrywanie dźwięku podczas realizacji vlogów, wywiadów, streamów i komercyjnych nagrań video.

Obsługa dotykowa

Zapomnij o skomplikowanych panelach sterowania i trudnościach z odnalezieniem właściwych przycisków. BlinkMe B2 został wyposażony w intuicyjny ekran dotykowy, który umożliwia łatwe przeglądanie ustawień i szybki dostęp do wszystkich funkcji. Teraz możesz błyskawicznie dostosować parametry dźwięku, zmieniać tryby pracy i kontrolować poziomy nagrywania jednym dotknięciem palca.

Personalizowane tapety

BlinkMe B2 daje Ci możliwość personalizacji tapet na obu okrągłych nadajnikach. Oznacza to, że możesz dostosować wygląd interfejsu do swojego indywidualnego stylu i preferencji. Wybierz ulubione zdjęcie, grafikę lub logo i wyświetlaj je na ekranie. Dzięki tej funkcji Twój nadajnik BlinkMe B2 będzie wyglądał nie tylko profesjonalnie, gdy pojawi się w kadrze, ale także podkreśli unikalny charakter treści, które tworzysz. 

Rewolucyjny system montażu

 

Magnetyczny system montażu pozwoli Ci szybko i bezproblemowo przymocować nadajniki do różnych elementów garderoby, takich jak koszula czy kamizelka. Dzięki temu nie musisz martwić się o plączące się kable lub spinki, które mogłyby uszkodzić ubranie. W zestawie znajdziesz też alternatywne wersje mocowań, które dodatkowo ułatwią Ci prace. Magnes z klipsem pozwoli przypiąć nadajnik tak, jak tradycyjny mikrofon krawatowy. Z kolei magnetyczny adapter z gwintem 1/4″ oraz zimną stopką umożliwi wygodną instalację odbiornika na statywie lub aparacie.

 

8 GB wbudowanej pamięci

 

Każdy z nadajników Saramonic BlinkMe B2 oferuje 8 GB wbudowanej pamięci. Dzięki temu nie potrzebujesz dodatkowego rejestratora dźwięku, aby móc utrwalić swoje pliki audio. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy pracujesz w studiu, z tym zestawem do bezprzewodowej transmisji dźwięku zyskujesz możliwość nagrywania bezpośrednio do nadajników. Saramonic BlinkMe B2 może więc pełnić rolę przenośnego dyktafonu, awaryjnego backupu, narzędzia pozwalającego zapisać dodatkowy dźwięk otoczenia lub Twojego podręcznego notatnika audio.

 Doskonała jakość dźwięku

 

BlinkMe B2 zapewnia doskonałą jakość dźwięku, która przenosi Twoje nagrania na nowy poziom. Wyposażone w specjalnie zaprojektowane mikrofony dookólne, nadajniki gwarantują precyzyjne odwzorowanie dźwięku z częstotliwością próbkowania 48 kHz i 24-bitową rozdzielczością. Dzięki temu każdy niuans i szczegół zostanie perfekcyjnie uchwycony, tworząc wyjątkowe doświadczenie audio. Niezależnie od rodzaju produkcji, którą tworzysz – podcastu, vloga czy filmu ślubnego, BlinkMe B2 dostarczy profesjonalną jakość, która wzbogaci Twoje projekty i zachwyci odbiorców.

 Nagrywanie dźwięku na wielu urządzeniach

 

BlinkMe B2 oferuje ogromną wszechstronność w nagrywaniu dźwięku na wielu różnych urządzeniach. Dzięki wyjściu 3,5 mm TRRS i portowi USB-C możesz podłączyć do odbiornika m.in. kamerę, komputer, recorder lub smartfon. Oba gniazda mogą działać w tym samym czasie. Oznacza to, że dźwięk może trafiać do 2 urządzeń jednocześnie. Będzie to szczególnie przydatne, jeśli podczas nagrywania dźwięku aparatem, jednocześnie realizujesz transmisje na żywo za pomocą smartfona lub komputera.

 Redukcja szumów

 

Ciesz się klarownym dźwiękiem nawet w hałaśliwym otoczeniu dzięki funkcji redukcji szumów, którą oferuje Saramonic BlinkMe B2. Wystarczy jedno kliknięcie charakterystycznego żółtego przycisku, aby włączyć „Noise Reduction” i pozwolić urządzeniu samodzielnie rozprawić się z niepożądanymi zakłóceniami. Jeśli Twój sąsiad robi remont, albo nagrywasz na zewnątrz lub w tłumie ludzi, Saramonic BlinkMe B2 zapewni Ci optymalną jakość dźwięku bez szumu i niepotrzebnego hałasu.

 

Długi czas pracy na jednym ładowaniu

 

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic BlinkMe B2 zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu. Dzięki temu, bez pośpiechu, w ciągu jednego dnia nagrasz kilka odcinków swojego programu na YouTube, nakręcisz całonocne wesele, a także zrealizujesz długi wywiad lub reportaż. W pełni naładowany odbiornik zapewnia 24 godziny pracy. Z jego pomocą uzupełnisz też energię w nadajnikach, które oferują do 8 godzin żywotności.

100 metrów zasięgu

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic BlinkME B22 zapewnia maksymalny zasięg sygnału wynoszący 100 metrów. Dzięki temu nagrywane osoby może swobodnie poruszać się z nadajnikami, a wysokiej jakości dźwięk zostanie przechwycony przez odbiornik bez jakichkolwiek zakłóceń.

Wsparcie aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o zestawie do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic BlinkME B2 zapewni Ci jeszcze więcej opcji personalizacji urządzeń. Dzięki niej możesz ustawiać tapety na ekranach nadajników, wgrywać własne obrazy, modyfikować układ interfejsu oraz zmieniać funkcje przypisane przyciskom. Aplikacja zapewnia też możliwość aktualizacji oprogramowania.

Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Ekran dotykowy: TFT
Zakres pracy: 100 metrów
Wyjście audio (odbiornik)::  mini Jack 3,5 mm (TRS / TRRS)
Monitoring (odbiornik): mini Jack 3,5 mm
Czas działania na jednym ładowaniu ok. 2,5 h (5 V / 2 A)
Maks. czas działania na jednym ładowaniu::

nadajnik z włączoną funkcją nagrywania – ok. 5 h

nadajnik z wyłączoną funkcją nagrywania – ok. 8 h

odbiornik: ok. 24 h

Wbudowana pamięć: 8 GB (nadajnik)
Antena: wbudowana
Moc wyjściowa:  < 10 mW
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 120 dB SP
Stosunek sygnału od szumu (SNR): > 80 dB
Czułość wbudowanego mikrofonu: -39 ± 2 dB
Częstotliwość próbkowania: 48 KHz

Instrukcja obsługi BlinkMe Pobierz

 

Zawartość zestawu

 • 2 x nadajnik Saramonic BlinkME B2
 • 1 x odbiornik Saramonic BlinkME B2
 • 2 x klips magnetyczny
 • 1 x magnetyczny adapter (zimna stopka, gwint 1/4″)
 • 4 x mocowanie magnetyczne
 • 2 x osłona przeciwwietrzna typu „deadcat”
 • 1 x uchwyt na smartfon
 • 1 x kabel USB-A / USB-C
 • 1 x kabel 3,5 mm TRRS / 3,5 mm TRRS
 • 2 x szkło ochronne na nadajnik
 • 1 x szkło ochronne na odbiornik

Karta gwarancyjna Pobierz