Vmic5 Pro

allegroceneo

 Saramonic Vmic5 Pro to udoskonalona wersja docenionego mikrofonu pojemnościowego Vmic5, który został stworzony przede wszystkim z myślą o pracy z lustrzankami, bezlusterkowcami, kamerami i rejestratorami audio. Model ten oferuje jeszcze więcej praktycznych funkcji, takich jak wzmocnienie „Gain Control”, filtr górnoprzepustowy oraz podbicie wysokich częstotliwości. Wszystkie te narzędzia pozwolą nagrywać głos i inne dźwięki w jeszcze lepszej jakości. Mikrofon zainstalujesz na gwintowanej szybkozłączce lub zimnej stopce, a specjalnie zaprojektowany system amortyzacji pozwoli zneutralizować niepożądane wstrząsy i wibracje. Pojemny akumulator zagwarantuje do 120 godzin pracy, a dodatkowe wyjście mini Jack 3,5 mm zapewni profesjonalny odsłuch pozbawiony latencji.

 

Charakterystyka superkardioidalna

Wybierz mikrofon pojemnościowy Saramonic Vmic5 Pro typu „shotgun” do aparatów i kamer. W wygodny sposób podłączysz go do urządzeń wyposażonych w gniazdo mini Jack 3,5 mm (TRS), zyskując emisyjną jakość dźwięku w swoich produkcjach video! Dzięki kierunkowej super-kardioidalnej charakterystyce skutecznie zredukujesz niepożądane dźwięki z otoczenia, rejestrując przede wszystkim to, co słychać na pierwszym planie, ale również zbierając audio z obszaru za mikrofonem.

 

Wejście słuchawkowe

W odróżnieniu od innych marek seria mikrofonów Saramonic Vmic5 Pro od początku jest wyposażona w wejście słuchawkowe. To bardzo istotna funkcja, aby odpowiednio ustawić dźwięk przed nagraniem lub skorygować opcjonalne ustawienia w trakcie nagrywania video.

 

Wejście mini Jack 3, 5mm TRS

Odłączany kabel mini Jack 3,5 mm TRS służy do podłączenia mikrofonu z aparatem lub kamerą. Niezintegrowany kabel zmniejsza ryzyko zniekształceń podczas połączeń z innymi urządzeniami w momencie stosowania dodatkowych adapterów czy przejściówek.

 

Pojemny akumulator

Komfortową pracę z mikrofonem Saramonic Vmic5 Pro zapewnia wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh. W pełni naładowany zapewni aż 150 godzin nieprzerwanej pracy. A kiedy zdarzy Ci się zapomnieć o uzupełnieniu mocy w mikrofonie, po prostu sięgnij po power bank i skorzystaj z portu USB-C, którego nie zabrakło na obudowie urządzenia!

Model: Vmic5 Pro
Typ: pojemnościowy typu shotgun
Charakterystyka: superkardioidalna
Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 kHz
Maksimum SPL: 130 dBu
Czułość: -14 dB +3 dB, (0 dB=1 V/Pa przy @ 1 kHz)
Stosunek sygnału do szumu: 85 dB
Impedancja wyjściowa: 200 Ω 
Poziom wyjściowy: -10 dB / 0 dB / 20 dB
Filtr górnoprzepustowy: 0 Hz / 75 Hz / 150 Hz
Gniazdo wyjściowe sygnału: mini Jack (3,5 mm) TRS
Pobór mocy: 3.7 V/2000 mAh (wbudowana bateria)
Żywotność baterii: 120 h
Mocowania: zimna stopka, mocowanie statywowe żeńskie 1/4”
Pozostałe funkcje: Wysoka częstotliwość Boost i automatyczne zasilanie
Waga: 185,5 g
Wymiary: 185 x 109 x 66 mm

Instrukcja obsługi mikrofonu SR-PMIC1 [PL] Pobierz

 Karta gwarancyjna Pobierz